Nowość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz zgodnie z trendami, które dyktuje rynek, cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i dążyć do możliwie kompleksowej obsługi.

Kolejnym krokiem w osiągnięciu tego celu jest wprowadzenie do naszej stałej oferty kalek woskowych w kolorze czerwonym, zielonym oraz niebieskim. 

Z nami wydrukujesz swój sukces!


Taśmy termotransferowe.

Taśmy termotransferowe umożliwiają nanoszenie zadruku na etykietach samoprzylepnych na roli, dlatego zależy nam przede wszystkim na kompleksowej obsłudze naszych Klientów. Zależnie od rodzaju etykiety, proponujemy Państwu taśmy woskowe - dedykowane do etykiet papierowych, wosk-premium-dedykowane tam, gdzie oczekujecie Państwo podwyższonej odporności na zarysowania i scieranie zadruku, woskowo-żywiczne - przeznaczone do etykiet foliowych oraz taśmy żywiczne - zalecane do etykiet specjalistycznych (ploby, tabliczki znamieniowe), gwarantujące najwyższą żywotność zadruku.

Konfekcjonowane i dostarczane przez nas taśmy na gilzach 1" i 0,5", przeznaczone są do każdego typu sprzętu drukującego, niezależnie od marki i rodzaju. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością zadruku przy optymalnych parametrach drukarki, dzięki czemu zachowują żywotność głowic drukujących na dłużej. Nasze produkty zapewniają zadruk najwyższej jakości. Wszystkie taśmy rozcinamy na miejscu w naszej fabryce, dlatego dzięki temu gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dla stałych klientów utrzymujemy BEZPŁATNE stany magazynowe standardowych szerokości taśm termotransferowych.

Oferta:
  • Taśmy woskowe
  • Taśmy wosk-premium
  • Taśmy woskowo-żywiczne ECO/SUPER
  • Taśmy żywiczne
  • Taśmy krawędziowe
  • Taśmy kolorowe